Bingöl Araba Kiralama Firmaları

Bingöl araba kiralama firmaları ile Opel, Nissan, Toyota, Volkswagen, Mazda, Fiat, Seat, Skoda, Mercedes gibi tüm araç modelleri arasından tercihinizi hızlıca yaparak lüks, ekonomik ve Bingöl ticari araç kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bingöl Araba Kiralama Firmaları

Bingöl Havalimanı Oto Kiralama

Şehre hava yolculuğu ile gelmeyi planlıyorsanız, Bingöl Havalimanı oto kiralama hizmeti alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Havalimanında sizi bekleyen aracınızı hemen teslim alarak, şehrin dilediğiniz yerine veya şehir dışına hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle toplantı ve iş ziyaretlerinde zamanın önemini düşünürsek, Bingöl rent a car firmalarından kiralama hizmeti almanız daha avantajlı olacaktır.

 

Bingöl Araç Kiralama Fiyatları

Bingöl araç kiralama fiyatları hakkında en net bilgiyi almak için, Araç Kirala Go arama menüsünden kiralama yapacağınız ildeki firmaların fiyatlarına hızlıca bakabilirsiniz. Firmalar arası küçük fiyat farklılıkları olurken, Bingöl araba kiralama fiyatları için asıl önemli etkenler aracın markası ve kiralama süresidir.

Kiralayacağınız araca karar verdikten sonra ilgili sayfada kaç gün kiralama yapacağınızı da seçerek, Bingöl oto kiralama menüsünden fiyatları net olarak görebilirsiniz.

 

Bingöl Gezilecek Yerler Listesi

Tarihi dokusunun yanı sıra doğal güzellikleri ile de öne çıkan Bingöl, gezilecek yerler bakımından bölgedeki illere göre zengin yapıdadır. Her ne kadar ultra düzeyde keşif noktası bulunmasa da, şehri ziyaret ettiğinizde gezip görebileceğiniz birçok alan bulunmaktadır.

Çırçır Şelalesi

Ilıca bölgesinde bulunan Çırçır Şelalesi, Bingöl’ün doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. Dar kayalıklar arasından akan serin suyu ile yaz aylarında sıklıkla ziyaret edilen şelale, heybetli görüntüsü ve suyun ferahlatıcı sesi ile ziyaretçilerine eşsiz bir görüntü sunar.

Yollar biraz stabilize olduğu için kendi aracınız olsa bile şehirdeki gezilecek yerleri kasko ve bakımı yapılmış araçlarla, Bingöl oto kiralama hizmeti alıp ziyaret edebilirsiniz.

Karacadağ Kayak Merkezi

Her ne kadar küçük bir kayak merkezi olsa da şehrin veya çevre illerin kayak ihtiyacını karşılayan bir yerdir.

Kış aylarında kalabalık bir görüntü sunan kayak merkezine şehir merkezinden otobüsler ile gidebileceğiniz gibi, Bingöl araba kiralama hizmeti alarak daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayak merkezi şehrin merkezinden birkaç kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Kale Tepesi

Kale tepesine çıkarak şehrin eşsiz manzarasına şahitlik edebilirsiniz. Özellikle gün batımını bu tepeden izlemek, kartpostallık bir görüntüye şahitlik etmenizi sağlayacaktır. Karlıova ilçesinde bulunan tepede, yaz aylarında birçok festivalde düzenlenmektedir.

Buban Bacaları

Tıpkı Kapadokya’da bulunan Peri Bacalarına benzer bir şekilde doğal bir oluşum olan bacalar, Bingöl’ün turizmine ayrı bir değer katmaktadır. Kısa ve basit yapılar olsalar da bu oluşumların çok sık şekilde bir arada durması, ortaya farklı bir görüntü çıkmasını sağlamaktadır.

Yüzen Adalar Tabiat Anıtı

Şehrin en önemli doğal güzelliklerinden biridir. Bu nedenle özellikle yerli turistlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan doğa harikası, Bingöl gezi rehberi listelerinde sıklıkla yer alır. İl merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunan tabiat parkını ziyaret etmek için, Bingöl araba kiralama firmalarından hizmet alabilirsiniz. Solhan ilçesi sınırlarındaki doğal güzellik, göletleri ve yeşillik alanları ile şehirde stres atılabilecek noktalar arasında yer alıyor.

Zağ Mağarası

Adaklı ilçesinde bulunan mağara doğal bir oluşum olmakla birlikte, insan eli oymacılığı ile günümüzdeki halini almıştır. 300 metre yükseklikte bulunan kayalıkların üzerinde bulunan mağaranın önemli bir kısmı ise doğal oluşum olarak meydana gelmiştir.

Kalkanlı Mağarası

Tek bir mağara olmadan ziyade birçok mağaranın iç içe bulunduğu Kalkanlı Mağarası, Yayladere ilçe merkezinden yaklaşık 30 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Mağara içerisinde sarkıtlar az olsa da dikitlerin fazlalığı dikkat çekmektedir. Diğer yandan yakın konumda bulunan Kalkanlı şelalesini de Bingöl oto kiralama hizmeti alarak kolay bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.