Bolu Araç Kiralama Firmaları

Farklı araç seçenekleri sunan Bolu araç kiralama firmaları, farklı marka ve model araç seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet veriyorlar. Ekonomik araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra lüks ve ticari araba kiralama ihtiyaçlarınızı da Araç Kirala Go üzerindeki Bolu araba kiralama firmalarından giderebilirsiniz.

Bolu Araç Kiralama Firmaları

Bolu Kiralık Araba Hizmetinin Avantajları

Bolu kiralık oto ihtiyacınızı hızlı ve ekonomik şekilde Araç Kirala Go ile giderebilirsiniz. Platform üzerinde hizmet sunan Bolu rent a car firmaları ile kiralayacağınız araçların bakımları, Kasko ve sigorta gibi işlemleri önceden yapılmış olarak size teslim edilecektir.

Nissan, Mazda, Mercedes, Volkswagen, Toyota gibi istediğiniz markalara ait kiralık araçları, Bolu oto kiralama firmalarından temin edebilirsiniz.

 

Bolu Araba Kiralama Fiyatları

Araç Kirala Go, Bolu araba kiralama fiyatları konusunda avantaj sağlayabileceğiniz en iyi platformlardan biridir. Şehirde hizmet veren birçok kiralama firmasının bulunduğu platform üzerinden farklı firmalara ulaşabilir olmak, ekonomik seçimler yapmanızı sağlar.

Bolu araç kiralama fiyatları firma fiyat politikası, kiralanacak gün sayısı ve aracın markasına göre değişiklik gösterir. Platform üzerinde alternatiflerin olması sayesinde, ekonomik kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

Bolu Gezilecek Yerler

Bolu gezilecek yerler denildiğinde akla ilk gelenler hiç şüphesiz ki şehirde bulunan tabiat alanlarıdır. Birçok göl ve tabiat parkının bulunduğu Bolu, Karadeniz bölgesinin en güzel şehirlerden biridir. Özellikle doğal güzelliklerin fazlasıyla ön plana çıktığı kadim şehir, aynı zamanda Osmanlı ağırlıklı olmak üzere tarihi yapıları ile de gezginlerin uğrak yerlerinden biridir.

Hangi yöne bakarsanız bakın tarih ve doğal güzellik fışkıran Bolu, eşsiz mutfak lezzetleri ile de ünlü illerimizden biridir. Bolu araç kiralama hizmeti almanız halinde, şehrin her bölgesini daha kısa sürede hızlı bir şekilde gezip görebilirsiniz. Şehirde gezip görebileceğiniz doğal ve tarihi destinasyonlarından bazıları şunlardır;

Bolu Gölcük Tabiat Parkı

Bölgenin en önemli tabiat parklarından biri olan Gölcük Tabiat Parkı, il merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Burası suni olarak yapılmış olsa da Karadeniz’in yeşillikleri içerisinde kalması nedeniyle eşsiz bir seyir keyfi sunmaktadır.

Etrafı ağaçlarla çevrili olup, çevresinde aynı zamanda yeme içme ve zaman geçirmek için çeşitli alanlar bulunmaktadır. Şehir dışında kalan tabiat parkına giderek hem stres atmak hem de piknik yapmak için, Bolu araç kiralama hizmeti aldıktan sonra piknik malzemelerinizi de araca koyarak bu eşsiz güzelliğin çevresinde piknik yapabilirsiniz.

Abant Gölü

Bölgenin en popüler tatil merkezlerinden biri olan Abant Gölü ve çevresi, fauna ve flora bakımından zengin bir yapıya sahiptir. Abant dağları üzerinde bulunan ve Bolu şehir merkezinden 33 kilometre uzaklıkta kalan Abant Gölü Tabiat Parkı, havaların güzel olduğu dönemlerde oldukça kalabalık bulunmaktadır.

Göl çevresinde onlarca farklı ağaç türü bulunmaktadır. Diğer taraftan Abant Dağları üzerinde yamaç paraşütü için elverişli alanlar bulunması sebebiyle, burası daha fazla ziyaretçi çekmektedir.

Yedigöller Milli Parkı

Bolu’dan 42 kilometre uzaklıkta batı Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Yedigöller Milli Parkı, ülkemizin en önemli tabiat parkları arasında yer alır. Milli parkın içerisinde yedi göl bulunması nedeniyle bu isimle anılan doğal güzellik, bölgenin en fazla ziyaret edilen yerlerinden biridir.

Ayrıca damızlık amaçlarla canlı alabalık yetiştiriciliği burada yapılmaktadır. 1969 yılında Türkiye’nin ilk alabalık üretim istasyonunun kurulduğu Yedigöller, tam manası ile dünyadaki sahte cennetlerden biridir diyebiliriz.

Muhteşem göl manzarasını çevreleyen ormanlık alanlarla birlikte eşsiz bir görüntü sunan milli park, birçok bitki ve hayvana da ev sahipliği yapmaktadır. Şehir merkezinden uzak olan bu güzelliği Bolu kiralık araba hizmeti alıp doyasıya gezebilirsiniz.

Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camii

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde bulunan Yıldırım Beyazıt Camii, Osmanlı Padişahı Yıldırım Beyazıt tarafından 1382 yılında medrese, hamam ve cami şeklinde üç yapı olarak inşa edilmiştir.

Kareye yakın dikdörtgen bir plan üzerine inşa edilen tarihi caminin tromplu kubbe detayı camiye estetik bir görüntü katmaktadır. Tek minareli olan tarihi yapının ana kubbesi dışında bir tane de küçük kubbesi minare kısmında bulunmaktadır.

Bolu Müzesi

Özellikle Bizans, Roma, Lidya ve Urartu dönemleri başta olmak üzere eski Tunç Çağı ve Neolitik Dönem eserlerinin bulunduğu Bolu arkeoloji müzesi, geniş bir alan üzerine kurulmuştur. İl merkezinde bulunan arkeoloji müzesi içerisinde etnografik eserlerin sergilendiği iki farklı teşhir salonu bulunmaktadır.

Tüm bu alanlara ve daha fazlasına ulaşım sağlamak için çok ekonomik fiyatlarla Bolu araba kiralama hizmeti alabilirsiniz.