Ordu Araç Kiralama

Karadeniz’in turistik yerleri ile ünlü bir şehri olan Ordu, geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla dayanan köklü bir şehirdir. Gerek iş gerekse turistik amaçla Ordu her mevsim birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapar. Bu nedenle Ordu oto kiralama firmaları yoğun bir şekilde çalışır. Kumsalı, denizi, doğası ve tarihi yerleri ile Ordu’yu görmek istiyor ve bunun için bir araç kiralamak istiyorsanız Araçkiralago’nun rent a car firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Ordu Giresun havalimanı başta olmak üzere, her ilden veya Ordu’dan her ile araç kiralayabilir, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun fiyatlarla bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki yolculukları yapabilirsiniz.

 

Oto kiralama

Ordu’dan diğer illere veya diğer illerden Ordu’ya oto kiralama hizmeti almak istiyor ve bunun için güvenilir firmalarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Havalimanında indiğinizde araç beklemeksizin kiraladığınız otomobili hemen teslim alarak zaman kaybetmezsiniz. Ordu havalimanı için hizmet sunan Türkiye’nin önde gelen rent a car firmaları son model araçlardan oluşan araç filoları ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

 

Araç Kiralama

 

Araç kiralamanın artık bir ihtiyaç olduğu günümüzde araç sahibi olanlar bile kiralık araçlarla seyahat etmeyi tercih ediyor. Özellikle havalimanında sizi bekleyen araçlarla ne taksi ne de toplu taşıma araçları ile uğraşmadan kesintisiz bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Ordu’dan bir başka ile veya bir başka ilde Ordu’ya geçiş yaptıktan sonra kiralık aracınız hazır bir şekilde sizi bekler. En uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti alabilir, her bir firma ile tek-tek görüşerek tatil ve iş gezilerinizi mükemmel bir şekilde planlayabilirsiniz.

 

Kiralık araç

Tertemiz kumsalları, candan insanları, doğası ve tarihi güzellikleri ile Ordu’da gezip görülecek çok yer var. Aracınız yoksa veya aracınızla gitmeniz mümkün mümkün değilse endişelenmeyin. Araçkiralago’nun sizler için bir araya getirdiği rent a car firmaları her segmente geniş araç filoları ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Ailece veya arkadaşlarınızla kalabalık bir şekilde bir tatil yapmak istiyor ve geniş bir araca ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız kiralık araçlar Araçkiralago’da. Bütçenize uygun son model araçlarla web sitemiz gerek araç kiralama firmaları gerekse kiralık araca ihtiyacı olanları aynı çatı altında topluyor. Tüm Türkiye’den Ordu havalimanı araç kiralama için her zaman hizmetinize hazırız.

 

Kiralık araba

Günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralık araç ihtiyaçları her geçen gün artıyor. Bireysel ve kurumsal müşteriler, Ordu kiralık araba ihtiyaçlarını Araçkiralago’dan karşılıyor. Rent a car şirketleri firmalarını Araçkiralago’ya ekleyerek müşteri ağını giderek genişletiyor. Kiralık arabaya ihtiyacı olanlar, başta Ordu olmak üzere istediği şehri seçerek en kolay şekilde araç kiralıyor. Seyahat tarihini ve seyahat süresini belirleyin, dilediğiniz aracı seçmeden önce fiyat karşılaştırması yapın ve beğendiğiniz aracı en uygun fiyatlarla kiralayın.

 

Ordu kiralık araç fiyatları

Kiralık araçlar ekonomik, orta ve lüks sınıf olarak 3 ana grupta müşterilere hizmet sunuyor. Her birinin kira ücreti farklı olup, kullanım süresine göre de fiyatlar değişiyor. En uygun Ordu kiralık araç fiyatları için doğru adrestesiniz. Havalimanında uçaktan indiğiniz andan itibaren araç sorununuz olmayacak ve kiraladığınız araçla seyahatlerinizi en keyifli şekilde yapacaksınız. Marka ve modeline göre ve araç kiralama süresine göre Ordu rent a car fiyatları değişmekte olup, fiyat karşılaştırması yaparak bütçenizi zorlamadan kiralık araç hizmetlerinden faydalanmak sizin elinizde.

 

Ordu havaalanı kiralık araç

Ordu havaalanı kiralık araç teklifi almak için Araçkiralago adresini ziyaret edebilirsiniz. Rezervasyonlar rent a car firmalarına göre taksit seçenekleri ile müşterilerin bütçeleri doğrultusunda yapılabiliyor. Zamandan ve paradan kazanmak ve Ordu havalimanı kiralık araç hizmetinden en güvenli ve en kaliteli şekilde faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

 

Ordu’da gezilecek yerler

Turistik amaçlı bir Ordu seyahati yapacaksanız, Ordu’da gezip görülecek yerler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Şimdi Ordu’da gezmeden dönmemenizi tavsiye edeceğimiz yerlerden bahsedelim.

 

Çambaşı Yaylası: Şehir merkezine 60 km mesafede olan Çambaşı Yaylası, Karadeniz Bölgesinin en popüler ve en çok ziyaretçi alan yaylasıdır. 72 obası bulunan Çambaşı Yaylası, doğa sporları ve alabalık tutkunları için idealdir. 4 mevsim turistlerin akınına uğrayan yaylanın doğal sit alanları görülmeye değerdir.

 

Yason Burnu: En çok turist çeken bölgelerden olan Yason Burnu, tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlüdür. Yemyeşil doğası, 4.000 yıllık taş balık havuzları ve tarihi Jason’s Church kilisesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Gaga Gölü: Doğa tutkunlarının hayran kaldığı Gaga Gölü, Fatsa-Aybastı karayolu üzerindedir. Yeşillikler içinde olup, birçok canlıya ev sahipliği yapar. Ağaçlarla kaplı Gaga Gölü’nün havası mükemmeldir.

 

Ulugöl Tabiat Parkı: Şehir merkezinden 74 km uzaklıkta olan Ulugöl Tabiat Parkı, 26,5 hektarlık bir alana sahip Krater Gölü ile ünlüdür. Gürgen, kızılağaç ve akçaağaçla kaplı olan parkın dört mevsim doğal güzelliği görülmeye değerdir. Piknik ve kamp alanları ve piknik için gerekli olan donanımı ile ziyaretçilerin aradığı her şeyi bulduğu Ulugöl Tabiat Parkı’nda keyifli bir hafta sonu tatili yapabilirsiniz.

 

Çaka Plajı: Ordu Perşembe ilçesine sadece 10 dakikalık bir mesafede olan Çaka Plajı, Karadeniz’in en güzel plajlarından biridir. Beyaz kum plajı olarak ta bilinmekte olup, tertemiz denizi ile tatilcilerin uğrak yeridir.

 

Paşaoğlu Konağı-Etnografya Müzesi: Şehir merkezinde gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. 625 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan Paşaoğlu Konağı, 1896 yılında inşa edilmiş tarihi bir yapıdır. Haftanın her günü sabah 8 akşam 5 arası ziyaret edilebilir.

 

Yalı Kilisesi: Tarihi eserlere meraklıysanız Ünye’deki Yalı Kilisesi’ni mutlaka görmelisiniz. Rumlar tarafından 19. yüzyılda inşa edilen kilise ilk zamanlar ibadet olarak kullanılmış, sonrasında Rumların bu bölgeyi terk etmesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Kültür ve Sanat Merkezi’ne dönüştürülmüştür.

 

Ünye Müze Evi, Ünye Kalesi, Çiseli Şelalesi, Hoynat Adası, Çamlık, Haznedar Konağı, Göreği Manastırı, Çamaş Kanyonu, Küpkaya Kanyonu ve Kurul Kalesi Yerleşkesi gibi gezip görülecek tarihi, turistik ve doğal zenginlikleri ile Ordu’da bir hafta sonu geçirmek için tatil planınızı yapın. Kiralık araç ihtiyacınız için de Araçkiralago’da istediğiniz ve ihtiyacınız olan aracı en uygun fiyatlarla kiralayın.